Květen 2011

Nechte si při nakupování poradit od sester Olsenových

17. května 2011 v 22:40 | *Mary-Kate |  News
Mary-Kate a Ashley zakládají StyleMint.com
Už v červenci jedna z nejslavnějších dvojčat světa představí internetovou stránku s názvem StyleMint.com, jejíž součástí se můžete stát i vy. Zaregistrujte se, vyplňte dotazník, a každý měsíc vám přijde nabídka se zbožím, které se hodí právě pro vás a které si následně budete moci koupit. Olsenky se budou pravidelně objevovat v exkluzivních videech vytvořených pouze pro tento projekt. "Obchodování on-line je pro nás perfektní příležitost pro vytvoření nové značky, která není jen o oblečení, ale i o zážitku zákazníka," říká Ashley Olsen.

Společnost BeachMint, která s dvojčaty na projektu spolupracuje, už má za sebou jeden podobný úspěšně pokračující projekt s názvem JewelMint.com, v jehož čele stojí jiná hvězda - Kate Bosworth. Kromě oblečení značek The Row nebo Olsenboye budete mít možnost si na StyleMint.com nakoupit další kousky, které vznikly pod taktovkou sester Olsenových. Začít můžete třeba s tričkem, které se bude prodávat zhruba za třicet dolarů.

Sestry "Olsenky" komunikují pomocí telepatie

17. května 2011 v 22:24 | *Mary-Kate |  News
Případy možné telepatické komunikace mezi dvojčaty se přímo hemží odborná i paravědecká literatura. Specifické telepatické spojení, k němuž hlavně ve vypjatých situacích dochází u jednovaječných dvojčat, je poměrně pečlivě zdokumentovaným fenoménem. Jeho existenci přiznaly i sestry Mary Kate a Ashley Olsenovy.
Herečky, jež přes nízký věk dosáhly světové popularity, svěřily časopisu Marie Claire Magazine, že v každém okamžiku vědí, jak se druhá sestra cítí i na co myslí. Nezáleží přitom, zda jsou pohromadě nebo je dělí značná vzdálenost.

"Máme na sebe velký vliv," uvedla Ashley v interview. Nedokáže sice popsat, ani vysvětlit, co se mezi nimi odehrává, nicméně ví, že se to děje. "Když Mary Kate něco trápí, okamžitě to vycítím, stejně jako přede mnou neukryje ani radost." Je přitom zcela lhostejné, kde se v ten okamžik nachází. Druhé dvojče jen potvrdilo její slova.

Obě dvojčata vydělávají miliony modelingem, natáčením reklamních spotů i účinkováním v celovečerních filmech. Pouhé středoškolské vzdělání však považovala Mary Kate pro život za nedostačující, proto se zapsala na Newyorskou univerzitu. Po několika semestrech však studium přerušila.

Původně se proslýchalo, že nechala školu kvůli rozchodu s pohledným řeckým multimilionářem Stavrosem Niarchosem III., kterého jí přebrala Paris Hiltonová. Až nyní Mary Kate prozradila skutečné důvody opuštění univerzity. "Doslova mě z ní vyštvali ostatní studenti," postěžovala si. Neustále prý za ní slídili a kdejakou maličkost o ní ještě zatepla sdělovali bulvárnímu tisku. "Několik spolužáků díky tomu, že mě špehovali, dokonce získalo praktikantská místa v prestižních ženských magazínech," konstatuje.

"Studentský život přestane těšit, když nemůžete důvěřovat lidem kolem sebe," dodává Mary Kate, která pobyt na Newyorské univerzitě přerušila pouhého půl roku před absolutoriem. Zatím má stále ještě možnost se na ni vrátit a studia dokončit. Otázkou však je, zda na to do vypršení mimořádných prázdnin najde čas. V současnosti jí totiž veškerý čas zabírá příprava nové módní kolekce The Row, kterou chtějí se sestrou Ashley co nejdříve představit veřejnosti.

Mary-Kate a Ashley nominovány na ceny CFDA za The Row

7. května 2011 v 13:25 | *Mary-Kate |  News
Vyhrají?
Oscary módní scény za rok 2011 se blíží. A velkou poctu letos dostalo návrhářské duo Olsenek, které Asociace amerických návrhářů jmenovala jako jednoho ze tří nadějných talentů tohoto roku. Společně s dívkami byli stejně jako minulý rok na cenu navrženi Joseph Altuzarra a Prabal Gurung. Těm vyznamenání loni vyfoukl talentovaný Jason Wu. Ať už Ashley a Mary-Kate uspějí, nebo ne, vůbec fakt, že si jich CFDA všimla, je velká pocta. Návrháři z řad celebrit se totiž neberou příliš vážně. Tuto tradici se dívkám, stejně jako jejich anglické kolegyni Victorii Beckham, která letos také obdržela nominaci na BFA (britské ceny za módu), daří úspěšně bořit.
Další nominovaní? Marc Jacobs, Alexander Wang a Proenza Schouler se perou o místo návrháře dámského oblečení roku, Alejandro Ingelmo, Pamela Love, Eddie Borgo a Jason Wu napjatě čekají na ocenění pro nejlepšího návrháře doplňků. Marc Jacobs vstoupí do síně slávy za celoživotní dílo a Lady Gaga se stane ikonou roku (oficiálně).

Jak byste rozdali módní ceny vy?


Cool elegance podle Mary-Kate a Ashley Olsen

7. května 2011 v 13:07 | *Mary-Kate |  News
Tyhle slavné ségry tě oslní super francouzským stylem! ♥

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen jsou nejen oblíbené herečky, ale také milovnice módy. Do módy jsou tak zažrané, že jim nestačilo zásobovat své šatníky nejnovějšími oblečky, a tak si zařídily svou vlastní značku oblečení. A to hned dvě! Jedna se jmenuje Elizabeth and James (podle jejich sourozenců) a druhá The Row. Mrkni na jarní kolekci právě Elizabeth and James.

Hadříky pro tuhle sezónu jsou velice pohodlné a trendy. Holky se inspirovaly svým oblíbeným evropským velkoměstěm - Paříží. Originální halenka s pruhy zakasaná do áčkové džínové sukně s páskem a vysokými podpatky působí francouzsky šik a elegantně. Přitom z tohoto outfitu dýchá svěžest a mládí stejně jako z vysokých modrých kalhot doplněných o zlaté knoflíky. Velmi oblíbeným se v poslední době stal i gotik styl. Pokud tě taky zaujal, okoukni dlouhé černé šaty, který sestry Olsenovy zkombinovaly s klasickým bílým sakem. Sáčko se hodí i k vtipným tmavě modrým kalhotům s potiskem.

Romantické duše si také přijdou na své. Nařasené jemné šatičky s kloboukem či hnědé šortky s tělovým topem a šedým sáčkem jsou super volba. Na procházku rozkvetlými parky se perfektně hodí mini sukně s pastelově růžovým světříkem se zajímavými průstřihy. Pokud ráda experimentuješ s módou, určitě ti padnou do oka ponožky ve vysokých botech jako nám.

Tak co říkáš na tvorbu Olsenek? Pokud tě zaujala, můžeš zabrousit na jejich oficiální web elizabethandjames.us.

Mary-Kate & Ashley are working on a collection Olsenboye > 11./03/11

7. května 2011 v 12:59 | *Mary-Kate |  Olsenboye
Mám tu jednu nekvalitní fotku Olsenek, když pracovaly na značce Olsenboye :) Ty kousky oblečení jsou vážně krásné ♥

imagebam.com

Mary-Kate at After Party YSL

7. května 2011 v 12:56 | *Mary-Kate |  Other MK
Mám tu tři osobky z After Party značky YSL. No, ta první :/ ale ta druhá je krásná ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #6

7. května 2011 v 12:51 | *Mary-Kate |  Other twins
Mám tu dvě nové fotky Olsenek s fanouškami :) Jsou krásné ♥

imagebam.com imagebam.com


Ashley at the 10th annual Spring Fling party

7. května 2011 v 12:49 | *Mary-Kate |  Other Ash
30.dubna byla Ashley na 10.ročníku Spring Fling party v klubu Hiro Ballroom v Maritime Hotel v New Yorku :) Ashley je na fotce se svým kadeřníkem Harry Joshem :) JE ROZTOMILÁ :*

imagebam.com

Photoshoots > 2010 > Marie Claire #6

7. května 2011 v 12:42 | *Mary-Kate |  Photoshoots MK
Mary-Kate nafotila minulý rok nádherný photoshoot pro Marie Claire :) Nnyí se objevily tři fotografie v HQ kvalitě ♥ Můžete je už znát ale teďka jsou opravdu v krásné kvalitě a ještě tím pádem úžasnější a krásnější ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoots > 2010 > Francois Dischinger for Elle 2010 Style Awards #2

7. května 2011 v 12:31 | *Mary-Kate |  Photoshoots-Twins
Objevily se dvě další fotky z roku 2010 od Francois Dischinger pro Elle :) První a poslední můžete znát ale teďka je tu mám v HQ kvalitě :) Jsou úžasné ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot > 2011 > Andrew Hetherington for Newsweek 2011

7. května 2011 v 12:26 | *Mary-Kate |  Photoshoots-Twins
Mám tu dvě fotky, které byly foceny pro magazín Newsweek fotografem Andrew Hetherington :) Tady je titulka ♥ Fotky jsou moc krásné, moc se mi tam líbí Ashleynka :* Jak tam tak sedí a má hezké oblečení :D

imagebam.com imagebam.comPersonal photos #41

7. května 2011 v 12:18 | *Mary-Kate |  Personal Photos
Mám tu nové osobní fotky Olsenek a Mary-Kate s Terry Richardsonem :) Jsou moc pěkné :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scans > 2011 > Newsweek [May]

7. května 2011 v 12:14 | *Mary-Kate |  Scans twins
Titulka magazínu Newsweek na květen s novou fotkou Olsenek :) Úžasná ♥

imagebam.com

Scans > 2011 > Vogue (US) [April]

7. května 2011 v 12:13 | *Mary-Kate |  Scans twins
Mám tu tři scany s Olsenkami z magazínu Vogue z dubna, kde dali nový překrásný shoot Olsenek ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Scans > 2011 > Voici

7. května 2011 v 12:06 | *Mary-Kate |  Scans Ash
Jeden scan z francouzkého magazínu Voici s Ash ♥

imagebam.comVersion 2.2

4. května 2011 v 0:35 | *Mary-Kate |  Layouts
Jelikož jsem se po třech měsících vrátila, tak tu mám nový jarní dessign :) Lednový jsem přeci jen musela už vyměnit, ikdyž možná ne, protože včera normálně sněžilo! Já nevím, co to je za svět! :D Jak Aprílové počasí! To je tedy síla, nedávno jsem chodila ještě v šortkách a teďka chodí všichini zase v kabátech :D TO JE HNUS! Layout si ale můžete tak i tak vychutnat ve sladkých barvách, svěží plný jara s narozeninovým dortem, když včera měl blog 2 roky a také. že jsem se vrátila na blog =) PS: Teďka jdu už spát a až bude čas, tak budu přidávat, pa a dobrou noc všichni ♥ Těším se na vás :)© Olsen-Twins-MK
Od 04.05.11 - Do 21.08.11

Happy Birthday Olsen-Twins-Mk (2 years)

3. května 2011 v 23:51 | *Mary-Kate |  About me
AHOOJTE VŠICHNI! JE TO ÚPLNĚ NEUVĚŘITELNÉ ALE DNES SE VRACÍM NA TENTO BLOG! ♥ UŽ DÁVNĚJI JSEM NAD TÍM PŘEMÝŠLELA ALE NEBYL ZKRÁTKA VŮBEC ČAS! NEUVĚŘITELNÉ NA TOM JE, ŽE JSEM SE TEĎ PODÍVALA, KDY TENTO BLOG SLAVÍ SVÉ DALŠÍ NAROZKY A DOZVĚDĚLA JSEM SE, ŽE JE TO DNES! :D TAK TO JE TEDA OPRAVDU NESKUTEČNÉ! Sice byl tento blog založen v lednu ale pak jsem tu stejnak vůbec nebyla a až v květnu jsem s blogem začala :D Takže tak to beru :D Jinak, nebojte...VŠECHNY NOVINKY DOPŘIDÁM =)