Srpen 2015

Style > Red Lips According to Olsen Twins

14. srpna 2015 v 13:12 | *Ashley |  Make-up
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
Tak mám tady pro vás po dlouhé době módní makeupový článek s olsenkami. Tentokrát budu psát o rudých červených rtech, které tak hodně kdysi hlavně Mk nosila. Vytvořila jsem na Polyvore tento beauty styl, který je inspirován rudými rty MK a Ashley. Mary-Kate vždy spíše volila řvavou ostrou rudou, kterou se nebála kombinovat na večer i s výrazně namalovanýma očima. Zvolila jsem toto téma, protože červené či rudé až temně vínové rty budou módním trendem této podzimní sezony, proto se nebojte tento výrazný odstín na vašich rtech nosit. Červená bude slušet všem typům, pokud se budete řídit těmito následujícími tipy jak nosit červenou rtěnku a vyberete si ten správný jedinečný odstín pro váš typ pleti.

1. Konturovací tužka je nutností

Pokud chcete nosit červenou rtěnku i na den, neexistuje důvod, proč by jste nemohla. Jste zvyklá, že se rudé rty nosí jen na nějakou událost či na večer? Nemusí to být nutně pravda. Rudé rty budou skvěle vypadat i na denní líčení. Jako první určitě nezapomeňte použít konturovací tužku. Je to důležitý prvek, který vám rtěnku na rtech udrží déle a rtěnka se vám nebude rozpíjet a vydrží jako čerstvě nanesená po celý den. Konturovací tužku vybírejte podle barvy vámi zvolené rtěnky nebo o odstín světlejší. Záleží už na vás, jak si s konturkou vyhrajete. Pro plné a šťavnaté rty, můžete s kounturkou lehce přetáhnout kontury rtů. Nezapomeňte pokud chcete nosit rudou rtěnku na den, tak by jste měla volit už jen jemně nalíčené oči.

2. Vybírejte správný odstín, který bude lichotit vašemu typu pleti

Samozřejmě ne všechny odstíny červených rtěnek budou lichotit právě tomu vašemu typu pleti, očím či vlasům. Světlejším typům pleti a vlasů budou skvěle sedět ostřejší odstíny červené nebo odstíny lehounce do třešńova. Tmavým typům s olivovou pletí bude slušet klasický plný odstín červené barvy s lehkým nádechem do burgundy či vínové barvy. Zrzkám s velmi světlou porcelánovou pletí budou lichotit tóny do hnědočervené či oranžovočervené barvy. Zkrátka je to zcela na vás jaký odstín nakonec zvolíte a ve kterém se sama sobě budete líbit. Ten správný odstín červené totiž může být skvělým pomocníkem v optickém vybělení vašich zubů.

3. Dávejte pozor na nanášení aneb hydratujte rty

Červené a syté odstíny rtěnek, mají ve zvyklosti hodně vysušovat rty, proto nejprve než si budete rtěnku nanášet, tak se řiďte těmito skvělými tipy:

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
vyhlaďte si rty pomocí scrubu či peelingu na rty (pokud zrovna nemáte po ruce peeling na rty, tak vyzkoušejte čistý vypraný kartáček, kterým zlehka přejíždějte po rtech pro odstranění odumřelých buněk.

Naneste svůj oblíbený hydratační balzám či máslo na rty a nechte chvíli působit. Budete mít vláčné a lépe připravené rty na nanesení rtěnky (zvlášť důležité, pokud volíte matnou verzi rtěnky).

Použijte konturovací tužku v barvě rtěnky, nebo o odstín světlejší než je vaše rtěnka a rty s ní obkreslete podle vašeho tvaru rtů z vnitřní kontury i vnější kontury rtů pro udržení rtěnky na rtech a nerozpíjení.

Volte správný odstín rtěnky pro váš typ pleti. Pokud nemáte ráda rtěnky, zvolit můžete klidně i matný lesk či chubby stick. Pro šťavnaté rty, nemusíte rtěnkou vyplňovat celé rty, stačí když rtěnku jemně vklepete do rtů a rozmažete prsty či štětečkem. Vypadá to úžasně a není to tolik formální a upravené.

Pokud se vám můj článek s tipy jak nosit rudou rtěnku podle olsenek líbil, tak neváhejte a oplaťte mi snažení napsáním milého komentáře:)

Appearances > 2015 > 16/03 > Ashley & Mary-Kate attending the 2015 CFDA Fashion Awards Announcement Party at The Weather Room at the Top of the Rock in NYC

14. srpna 2015 v 12:06 | *Ashley |  Akce 2015
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Dne 16.března 2015 v pondělí, byly olsenky pozvány na párty CFDA Fashion Awards v New Yorku. Právě na této párty byly olsenky nominovány na cenu Womenswear of the Year 2015 a bojovaly proti takovým velikánům módy jako jsou např: Marc Jacobs, Joseph Altuzarra, Michael Kors, Lazaro Hernandez a McCollough for Proenza Schouler. Jak už víme, tak olsenky nakonec tuto cenu vyhrály! Oběma olsenkám to tady na těchto fotkách strašně moc sluší. Moc se mi líbí také ty černobílé fotečky, které vypadají jako nějaký shoot.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
c0OTFD2E 1PKqM3mb Le2Txh7R 7P4Gn92C
UWSm2iiG DD0B6uEz 6ZGptOtK rYwtEMw3Candids > 2015 > June > 03/06 > Mary-Kate and her boyfriend Olivier Sarkozy in New York City in Soho Disctrict

14. srpna 2015 v 11:34 | *Ashley |  Candids 2015
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Mary-Kate byla spatřena dne 3.června, když společně se svým snoubencem Olivierem Sarkozy společně nakupovali v části New Yorku-Soho. MK to moc slušelo a vypadala spokojeně. Líbi se mi ty její černé pilotky a také celkově má moc krásný styl a vlásky. Jsem zvědavá co nakoupila, vypadá to na nějaké potraviny ale také to vypadá jako kdyby nakupovala v kreativních potřebách:) Uložila jsem celkově 33 fotografií a jsem nadmíru štastná, že se jich tolik objevilo a konečně někdo začal olsenky více fotit. Všechny fotky najdete v galerii pod článkem.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
LlA8XvYv gHISi987 O7uZrUb5 wCxWXHKV
Zd10c9LT ktqpv7ja eua2qCMG gT1tBJ1a

Candids > 2015 > June > 08/06 > Ashley stepping out for a shooping trip in Tribeca/NYC

14. srpna 2015 v 10:54 | *Ashley |  Candids 2015
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Mám tady fotečky Ashley, když 8. června opouštěla svůj hotel v Tribeca a mířila nakupovat. Tady se mi Ashley horzně moc líbila. Byla oblečená celá v černé barvě a měla nádhernou černou lesklou kabelku a k tomu pohodlné boží slip-ony v černé barvě. K tomu nezapoměla sladit i černé sluneční brýle. Všimla jsem si, že má Ashley teď úplně stejnou barvu vlasů jako já:) Jinak Ashley asi taky ujíždí na vodě Fiji.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
35n3vDoL rKvIUaqD 37DxJvjs VwaQuBvg


Candids > 2015 > July > 29/07 > Ashley leaving her Greenwich hotel in Tribeca/NYC

14. srpna 2015 v 10:31 | *Ashley |  Candids 2015
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Ne nebojte, nezanedbáváme vás, jen nemáme tolik času přidávat novinky. Nicméně tady mám novější fotky jen samotné Ashley, když byla spatřena jak opouští svůj hotel Greenwich v Tribeca v New Yorku. Olsenky jsou zkrátka takové naše newyorčanky. Ashley se mi moc líbila, měla zajímavé velim široké kalhoty do zvonového tvaru v cihlové barvě a k tomu zvolila černý jednoduchý top zastrčený do kalhot a módní sandálky. Vlasy měla Ash upraveny v roztomilý výčes.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
8ymcdKiD tv1xkKPt 9aZ2CUOa 7UyzsarF


Happy Birthday to Vanessa *Mary-Kate

10. srpna 2015 v 14:24 | *Ashley |  About me

HAPPY 22 BIRTHDAY TO VANESSA *MARY-KATE
Dnes 10.srpna slaví narozeninky moje spoluadminka a nejlepší kamarádka-sestřička a spřízněná dušička Vanessa. Tady na blogu o Olsenkách je to také moje spoluadminka *Mary-Kate. Už jsem jí samozřejmě popřála a to přesně v 7 hodin, kdy se narodila. Vždy jsme měly takovou svou tradici, si dělat ručně vyrobené přání, ale tentokrát nevím, zda se dnes uvidíme...Vyrobila jsem ale alespoň mini přáníčko v malování, jelikož mi nejde Photofiltre ve kterém jsem to původně chtěla vytvořit a už jsem neměla moc času. Doufám ale, že i tak to potěšilo. Vidíte, že už jsme fakt dospělé a stále tento blog máme i když s přestávkami. Olsenky nám zkrátka budou stále patřit k srdci ať je to v jakémkoliv věku. Můžete se kouknout, jak jsem přání vytvořila.

Photoshoots > 2015 > Post Magazine 2015

9. srpna 2015 v 16:42 | *Ashley |  Photoshoots-Twins
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Mám tady jeden moc nádherný photoshoot, který olsenky nafotily pro magazín Post v tomto roce. Obě jsou tam přenádherné. Škoda, že máme jen dvě fotky.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
N0Y0RNRk t5ukc3Jw Svcnnqtw Svcnnqtw

Appearances > 2015 > 04/05 > Costume Institute Benefit Gala

9. srpna 2015 v 12:39 | *Ashley |  Akce 2015
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Mám tady nádherné fotečky olsenek, když byly obě pozvané 4.května tohoto roku na událost Costume Institute Benefit Gala, který je také znám jako Met Gala a jeho výtěžek putuje na dobročinné účely. Akce probíhá v Metropolitním Museu Umění v New Yorku a každoročně probíhá zahájením módní exhibice. Na této události potkáte většinou celebrity v originálním róbách a toaletách, které ukáží jejich módní styl. Ashley a Mary-Kate to pojmuly obě opět v černé, přičemž obě měly šaty s vlečkami, které působily velmi honosným dojmem. Róba Ashley se mi ale líbila o trošičku více, jelikož měla nádherné detaily a působily více ženským dojmem než šaty, které zvolila Mary-Kate. Ovšem obě dvě byly zkrátka nádherné a jsem opravdu ráda, že se objevilo tolik fotografií.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
C85CHNIl JgyRPjeS Dg5Dwanh eu1fD4N9


The Row > 2014 > Ashley & Mary-Kate Accessory Designer 2014 > CFDA Fashion Awards

9. srpna 2015 v 12:03 | *Ashley |  The Row

Jak jsem Vám minule vkládala video, kdy byly olsenky na předávání cen CFDA Fashion Awards 2015 ZDE, kde získaly cenu Womenswear of the Year za módní linii The Row, tak Vám tady vkládám další video. Tentokrát se jedná o minulý rok, kdy se olsenky této události také účastnily a opět vyhrály cenu a to tentokrát jako Accessory Designer of the Year za rok 2014 a opět za jejich linii The Row. Video je ták úžasné a líbí se mi jak obě skromně poznamenají že moc neumí děkovné proslovy, také se mi moc líbí, že obě mají na sobě své šperky The Row a jsou také nádherně oblečeny.


Videos > 2014 > Ashley & Mary-Kate attends Ellen Degeneres Show

9. srpna 2015 v 11:47 | *Ashley |  Videos

Mám tady úžasné a dokonalé video, když byly olsenky před rokem pozvány do show Ellen Degeneres, kterou mám mimochodem hodně ráda. Ashley a MK tam jsou úplně úžasné. Tak jasně jsem věděla, že MK je zkrátka lepší tanečnice než Ashley a Ash je zase vtipnější. Obě se mi tam hrozně moc líbily a byly obě úžasně oblečené. Záviděla jsem na konci, když každý návštěvník při odchodu dostal flakonek jejich vůně od Elizabeth & James.


Photoshoots > 2013 > Bikbok Promoshoot

3. srpna 2015 v 10:06 | *Ashley |  Photoshoots-Twins

Dobré dopoledne, mám tady nádherné dvě fotenky olsenek pro Bikbok. Nejvíce se mi líbí ta druhá fotka, protože v té první jsou sice obě krásné, ale mám pocit, že je nějak hodně upravená ta fotka, tak nepřirozeně, ale jinak jsou tam nádherné.

qG6IJTnH jLkVt2sX Svcnnqtw Svcnnqtw

Photoshoots > 2014 > The Row Photoshoot for 2014

2. srpna 2015 v 22:11 | *Ashley |  Photoshoots-Twins
Oh...musela jsem přidat tyto kouzelně krásné fotenky Olsenek z photoshootu pro jejich módní linii The Row. Fotky jsou ták rozkošné. Škoda, že nemáme více fotek, vždy unikne tak málo fotek Olsenek a přitom jejich sestry Elizabeth je všude plno. Obě olsenky tady na těchto fotografiích vypadají jako kdysi.

HuHXMuYX eagisSmZ Si0Xe1uV


Photoshoots > 2014 > Wall Street Journal

2. srpna 2015 v 21:49 | *Ashley |  Photoshoots-Twins

Uložila jsem tyto nádherné fotečky Olsenek, které náleží k roku 2014 nafocené pro magazín Wall Street Journal. Strašně moc se mi tam líbí Ashley a ten její královsky modrý svetřík, který jí moc sluší. MK tam má zajímavé boty.

G62DF2Vx 4ZIoguug KnFbAKHm pNznJPic

Photoshoots > 2014 > Harper's Bazaar UK September

2. srpna 2015 v 21:42 | *Ashley |  Photoshoots-Twins

Mám tady photoshoot Olsenek pro magazín Harper's Bazaar na měsíc září z minulého roku. Obě olsenky tam jsou nádherné a moc se mi líbí ty první tři fotky. Fotky jsou z magazínu, tak si můžete v galerii přečíst o olsenkách. Vesměs se tam píše o jejich módní linii a jak to dotáhly tak daleko.

PyZud98M PE71fLmQ iU5AJu6G 5HYYnImz

Other Twins > 2015 > 13/06 > Happy 29th Birthday Olsen Olympics

2. srpna 2015 v 19:04 | *Ashley |  Other twins


Mám tady fotografie z posledních narozenin Olsenek. Nemůžu uvěřit, že už oslavily 29 narozeniny, šíleně to utíká. Nicméně na počest jejich narozenin se uspořádala venku na zahradě taková menší Olsenkovská olympiáda za tým Ashley a tým MK.

0CeJTWTT CR4z2gok ga97d8hn L7oJAS6V