Candids 2015

Candids > 2015 > 04/09 > Mary Kate & Ashley Olsen spending time together in the West Village in NYC

5. října 2015 v 20:45 | *Ashley


Po měsíci pauzy na tomto blogu, můžete nyní vidět příspěvek v podobě candids fotografií obou Olsenek. Fotografie pocházejí z data 4.září, když byla Mary Kate společně s Ashley spatřena v ulicích New Yorku ve West Village. Na stránkách psali, že si šly koupit suchý šampon jejich značky Elizabeth & James. Obě měly outfity v tmavých barvách, což se mi hrozně líbí a jim to moc sluší:) Mary Kate se mi tady líbí ale mnohem více, protože má moc pěkný účes a svetřík se zlatými řetízky a mě se zlatá s černou moc líbí. Užijte si fotografie, i když jich je maličko:) Jinak články se budu snažit přidávat častěji, pokud budou novinky o Olsenkách. Popravdě se přiznám, že nevím, jak to budu stíhat, ale já zkrátka Olsenky mám hodně hluboko v srdci a baví mě o nich psát a opravdu je velká škoda, že je tak málo fotografií. Bohužel se taky musím starat o další své blogy o Caře Delevingne, Shay Mitchell a svůj osobní s módní blog. Druhá adminka blogu Vanessa má taky další stránky o Vanesse Hudgens a svůj osobní blog , takže se obě musíme starat o tyto blogy a plus ještě máme také i svůj vlastní život, proto je tento blog takový okrajový.

image host image host image host image host

Candids > 2015 > July > 30/07 > Ashley Olsen leaving her appartment in NYC

4. září 2015 v 17:31 | *Ashley
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Promiňte za docela velkou pauzu s blogem, ale bohužel moc nestíháme. Já osobně mám jěště dva blogy plus svůj osobní. Olsenky stejně moc novinek nemají, protože jsou více návrhářky než herečky a moc je fotografové už ani nefotí. Nicméně mám tady starší candids Ashley Olsen, které jsem zde jěště nepřidala. Ashley byla zastižena ve čtvrtek 30. července, jak opouští svůj apartmán v New Yorku. Zřejmě si šla něco koupit nebo něco zařídit. Její cíl cesty mi bohužel není známý, můžeme být vůbec rádi, že jsou nějaké fotografie. Zrovna v tu dobu bylo v New Yorku příšerné vedro, a tak nedokážu pochopit to oblečení Ashley. Na sobě měla béžovou košili s dlouhými rukávy, které si ohrnula na předloktí a přes to měla oblečenou dlouhou tmavou sukni. Osobně se mi její outfit nelíbil a působila na mě už jako kdyby byla stařenka, a to má přitom jen 29 let.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
E7IySmuG 4BZcpAsi 582i1mKe VOg9wo87

Candids > 2015 > June > 03/06 > Mary-Kate and her boyfriend Olivier Sarkozy in New York City in Soho Disctrict

14. srpna 2015 v 11:34 | *Ashley
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Mary-Kate byla spatřena dne 3.června, když společně se svým snoubencem Olivierem Sarkozy společně nakupovali v části New Yorku-Soho. MK to moc slušelo a vypadala spokojeně. Líbi se mi ty její černé pilotky a také celkově má moc krásný styl a vlásky. Jsem zvědavá co nakoupila, vypadá to na nějaké potraviny ale také to vypadá jako kdyby nakupovala v kreativních potřebách:) Uložila jsem celkově 33 fotografií a jsem nadmíru štastná, že se jich tolik objevilo a konečně někdo začal olsenky více fotit. Všechny fotky najdete v galerii pod článkem.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
LlA8XvYv gHISi987 O7uZrUb5 wCxWXHKV
Zd10c9LT ktqpv7ja eua2qCMG gT1tBJ1a

Candids > 2015 > June > 08/06 > Ashley stepping out for a shooping trip in Tribeca/NYC

14. srpna 2015 v 10:54 | *Ashley
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Mám tady fotečky Ashley, když 8. června opouštěla svůj hotel v Tribeca a mířila nakupovat. Tady se mi Ashley horzně moc líbila. Byla oblečená celá v černé barvě a měla nádhernou černou lesklou kabelku a k tomu pohodlné boží slip-ony v černé barvě. K tomu nezapoměla sladit i černé sluneční brýle. Všimla jsem si, že má Ashley teď úplně stejnou barvu vlasů jako já:) Jinak Ashley asi taky ujíždí na vodě Fiji.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
35n3vDoL rKvIUaqD 37DxJvjs VwaQuBvg

Candids > 2015 > July > 29/07 > Ashley leaving her Greenwich hotel in Tribeca/NYC

14. srpna 2015 v 10:31 | *Ashley
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Ne nebojte, nezanedbáváme vás, jen nemáme tolik času přidávat novinky. Nicméně tady mám novější fotky jen samotné Ashley, když byla spatřena jak opouští svůj hotel Greenwich v Tribeca v New Yorku. Olsenky jsou zkrátka takové naše newyorčanky. Ashley se mi moc líbila, měla zajímavé velim široké kalhoty do zvonového tvaru v cihlové barvě a k tomu zvolila černý jednoduchý top zastrčený do kalhot a módní sandálky. Vlasy měla Ash upraveny v roztomilý výčes.

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­
8ymcdKiD tv1xkKPt 9aZ2CUOa 7UyzsarF

Candids > 2015 > May > 08/05 > Mary-Kate & Ashley in West Village in NYC

30. července 2015 v 12:47 | *Ashley

Mám tady konečně taky nějaké novější paparazzi fotky Olsenek. Mary-Kate byla viděna společně s Ashley ve West Village v New Yorku. Oběma to opět moc slušelo i když jsou obě opět oblečené v černé barvě, také mají obě Olsenky stejnou barvu vlasů, vypadá to jako ombre, protože to mají obě v délkách prosvětlené.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
5UQs4h5L hpPmdsIA R5TGMBKD Svcnnqtw
 
 

Reklama